Дискови CD –R CD TRX CD-R SP50

Производител: Traxdata

Код на продуктот: 901OEDQTRA002

Достапност: На залиха

Цена: 730ден
Без данок: 730ден
Основни карактеристики
Тип n/a
Боја Silver
Модел  
Брзина 52x
Капацитет [МБ] 700
Останати карактеристики
Пакување 50 парчиња

 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: