Ледомат VIVAX HOME IM-122T

Производител: Vivax

Код на продуктот: IM-121T

Достапност: На залиха

Цена: 8.499ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
4.250 ден.
6 Рати
1.417 ден.
9 Рати
944 ден.
12 Рати
708 ден.
24 Рати
354 ден.
Без данок: 8.499ден
Основни карактеристики
Капацитет за вода (литри) 2,4
Останато Капацитет: 12kg/на ден, индикатор на ниво на вода, индикатор на ниво на мраз, лопатка и кошница за мраз, резервоар за мраз 0.7 kg, индикатор на ниво на вода во резервоарот,циклус на создавање на еден циклус на коцки мраз трае 6-7 минути, а еден циклус создава 9 коцки мраз.
Боја Сива

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: