Ласерски принтер CANON LBP6030B

Производител: Canon

Код на продуктот: CR8468B006AA

Достапност: Нема на залиха

Цена: 4.500ден
Без данок: 4.500ден

Основни карактеристики

Брзина на испис А4 [стр/мин] 18

Време на испис на првата страна [с] 7,8

Резолуција на испис [дпи] 600x600

Меморија [МБ] 8

Процесор . Емулација PCL 6

Останати карактеристики

Проширливост [МБ] 0

Фиока за влез [листови] 150

Кратенка за излез [листови] 100

ЛЦД екран da

Дуплекс n/a

Поддржани формати за испис A4 A5 B5

Месечен циклус [стр.] 5000

ОС компатибилност Windows 7 Windows Server 2003 Windows Vista Тонер CRG725 (1600 страници) Конектори Интерфејс USB

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: