Дрвени коцки со основа - домашни животни

Производител: Viga

Код на продуктот: Дрвени коцки со основа - домашни животни

Достапност: На залиха

Цена: 900ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
450 ден.
6 Рати
150 ден.
12 Рати
75 ден.
18 Рати
50 ден.
24 Рати
38 ден.
Без данок: 900ден

9 дрвени коцки и основа изработени од квалитетно дрво.
Со сложувањето на коцките една врз друга може да се состават 4 различни слики - куче, крава, петел и коњ.�
Коцките се вертикално поврзани со еластична врвка така што се апсолутно обезбедени и сигурни доколку се преврти играчката. Сите коцки се изработени од квалитетно дрво и поминале строга контрола за време на изработката. Боите кои се користат не се токсични. Играчките се компатибилни со ЕУ стандардите ЕН71.� Овие коцки се одличен избор за�учење на боите, формите и помагаат во развојот на моторичките способности.

Наменети за возраст од над 2 години.�

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: