Sale

Комбинирана магнетна плоча со додатоци

Код на продуктот: Комбинирана магнетна плоча со додатоци

Наградни поени: 15

Достапност: На залиха

Цена: 650ден 499ден
Без данок: 499ден
Цена во наградни поени: 499

Комбинирана магнетна плоча со додатоци, со вклучен распоред на часови, 2 црни магнети, маркер, 4 пинчиња� и рамка од боровина.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: