Дрвенa сложувалка од 4 дела - Патка

Производител: Viga

Код на продуктот:

Наградни поени: 8

Достапност: На залиха

Цена: 380ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
190 ден.
6 Рати
63 ден.
12 Рати
32 ден.
18 Рати
21 ден.
24 Рати
16 ден.
Без данок: 380ден
Цена во наградни поени: 219

Основни карактеристики

Возраст 1-3 години

Пол Unisex

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: