Машина за мелење месо GORENJE MGA/ MG 1500 TJW

Производител: GORENJE

Код на продуктот:

Достапност: На залиха

Цена: 4.990ден
Без данок: 4.990ден

Максимална јачина на моторот: 1500 W

Управување: Механичко  

Реверзибилна функција

Решетка за мелење месо: 3

Додатоци за припрема на салама и бисквити: 3  

Останати функции и карактеристики

Капацитет на мелење: 1,5 kg/min  

Нож од нерѓосувашки челик  

Гумирани ногарки  

Склопливи метални делови

Управување: Механичко  

Реверзибилна функција  

Приклучок и додатна опрема  

Додаток за сок од домати

Решетка за мелење месо: 3

Додатоци за припрема на салама и бисквити: 3  

Технички карактеристики

Максимална јачина на моторот: 1500 W

Тежина на апаратот: 2,8 кг  

Боја Боја: Боја бела

Тежина на апаратот: 2,8 кг

Димензии (Ш x В x Д): 23 × 18 × 23 cm

Приклучна моќ: 350 W

EAN Код: 3838942671258

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: