Микробранова печка GORENJE MO 17 DW

Производител: GORENJE

Код на продуктот: MO 17 DW

Достапност: На залиха

Цена: 4.450ден
Без данок: 4.450ден

Моќност: 700W
Капацитет: 17л
Број на програми: 8
Врата: стакло
Брзо загревање

Функција за одмрзнување
Големина на тањирот: 24,5cm
Внатрешни димензии: 29 х 18 х 26cm
Димензии: 45 х 26 х 33cm
Teжина: 11,3kg

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: