Микробранова печка GORENJE - самостојна MO17DW

Производител: GORENJE

Код на продуктот:

Достапност: На залиха

Цена: 4.300ден
Без данок: 4.300ден

 

Боја: Боја бела

Лакирана

Врата: Стакло

Челна плоча: Лакирана

Начин на отварање на вратата: Копче

Отварање на врата: Лево

Ултра ладна врата (UCD)

Волумен: 17 Литри

Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5

Максимална моќност на микробрановата: 700 W

Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)

Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија

Електронско управување

Паметно управување

Комбинирано греење: Микробранови

Заклучување за заштита од деца

Сигурносен прекинувач

Осветлување

Ротирачка стаклена чинија

Димензија на ротирачката чинија: 24,5 cm

Димензии (Ш x В x Д): 45,2 × 26,2 × 33,5 cm

Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 49,6 × 29,2 × 35,4 cm

Тежина на апаратот: 10,8 кг

Бруто тежина на апаратот: 11,8 кг

Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување:1 W

Приклучна моќ: 1.200 W

Осигурувач: 10 A

Код: 250732

EAN Код: 3838942536106

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: