Целосно вградна машина за садови GORENJE GV6SY2B

Производител: GORENJE

Код на продуктот:

Достапност: На залиха

Цена: 26.990ден
Без данок: 26.990ден

Енергетска класа: A+

Максимална температура на влезната вода: 60 °C

Индикатор на одбраната програма

On/Off индикатор

Температура на миење: 40, 50, 62, 65 °C

6 програми: Нормалнa програмa; Програма за половично полнење; Брзa програмa; Интензивно миење; Брз интензивен програм; Економична програма; Нежно миење за осетливи садови 40 / 50 / 62 / 65°C

Референтна програма: 3

12 стандардни сетови

Функција за половично полнење

Функција за таблета 3 во 1

Индикатор на одбраната програма

Индикатор за крај на миењето

Звучен сигнал за крај на миењето

Одложен старт 3/6/9h

Број на корпи: 2

Варијабилна горна корпа

Преклопувачки носачи за чинии во долната корпа

Нивоа на прскање: 4

Распрснувачи: 2

Самочистечки филтер

Комплетна заштита од прелевање (AquaStop)

Сервисна дијагностика

Внатрешност од не'рѓосувачки челик

Потрошувачка на вода: 12 Литри

Потрошувачка на енергија за нормалнa програмa: 1,02 kWh

Проценета годишна потрошувачка на вода за четиричлено домаќинство: 3.360 Литри

Бучност: 49 dB(A)

Регулирање на висината: 60 mm

Димензии (Ш x В x Д): 59,8 × 81,8 × 57 cm

Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 63 × 87,2 × 69,5 cm

Тежина на апаратот: 40 кг

Бруто тежина на апаратот: 45 кг

Приклучна моќ: 1.760 W

Осигурувач: 10 A

Код: 429349

EAN Код: 3838942935022

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: