Mашина за миење садови BOSCH CMC 40Е38ЕУ - Сребрена

Производител: GORENJE

Код на продуктот: CMC 40Е38ЕУ

Достапност: На залиха

Цена: 26.499ден
Без данок: 26.499ден

Капацитет: 12 комплети
Енергетска класа: A + 
Програми: 4: 
Температури на перење: 3 
Нормален 65 °C, Еко 50 °C, Брза програма 35 °C, 
Додатна функција: Половично перење 3 температури на перење 
LED приказ на текот на програмот Регенеративна електроника / проточен грејач на водата
Приказ на полнењето со сол и средството за сјај Брановита прскалка, филтрирен систем на самочистење
Горната кошница подесива по висина
Сребрена боја на кошницата за садов
Додаток за миење на приборот во горната кошница
AquaStop со гаранција
Можност за полувградување под работна плоча
Бучавост: 52 dB
Потрошувачка во програмата за економија 50: 290 kWh за една година
Потрошувачка на вода во Програмата за економија 50: 3920 литри годишно 
Димензии (ШxВxД): 60 x 84,5 x 60 cm 
Тежина: 43 кг

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: