Siemens Комплет 2+1: рачен блендер + миксер + гратис сецко

Производител: SIEMENS

Код на продуктот: Siemens

Достапност: На залиха

Цена: 7.990ден
Без данок: 7.990ден

Блендер750W ергономски дизајн Тивок мотор Селектор на брзина Миксер 500W Ергономски дизајн за лесно ракување 2 дршки + 1 пластичен сад Лесен за чистење и одржување Сецко400W 0,8L капацитет Пластичен сад

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: