VIVAX HOME фен за коса HD-2003ID

Производител: Vivax

Код на продуктот: HD-2003ID

Достапност: На залиха

Цена: 999ден
Без данок: 999ден

Основни карактеристики
Моќност [W] 2000
Останато 2 брзини
3 температури
дифузер
јонизатор
заштита од прегревање
Останати карактеристики
Боја бело/црна

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: