VIVAX HOME фен за коса HD-1206 F

Производител: Vivax

Код на продуктот: HD-1206 F

Наградни поени: 10

Достапност: На залиха

Цена: 650ден
Без данок: 650ден
Цена во наградни поени: 499

Основни карактеристики

Моќност [W] 1200

преклопна рачка ,2 брзини, закачалка, заштита од прегревање

Боја бело/црна

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: