VIVAX HOME блендер BL-351

Производител: Vivax

Код на продуктот:

Наградни поени: 10

Достапност: На залиха

Цена: 1.799ден
Без данок: 1.799ден
Цена во наградни поени: 1349

Основни карактеристики

Моќност [W] 350

капацитет: 1.5 lit,

2 брзини,

лесно чистење

Боја бела

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: