PANASONIC пегла за коса EH-HW11-K825

Производител: Panasonic

Код на продуктот:

Достапност: Pre-Order

Цена: 2.241ден
Без данок: 2.241ден

Мултифункционална пегла за коса

Фото-керамичка подлога

Погодна за исправување на коса и локни�

додаток за исправање и средни локни

LED дисплеј за температура,

Брзо загревање �

Погодна за нормална обоена и густа коса

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: