Кујнски миксер 3 во 1 HYUNDAI HM 638

Производител: HYUNDAI

Код на продуктот:

Достапност: На залиха

Цена: 1.490ден
Без данок: 1.490ден

Кујнски миксер 3 во 1 

2 мешалки,

2 куки и еден блендер,

5 брзини,

турбо поставување и автоматско исфрлање,

250 W

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: