Фрижидер SIEMENS KG 36WWL 32 S

Производител: SIEMENS

Код на продуктот: 36WWL 32 S

Достапност: На залиха

Цена: 33.900ден
Без данок: 33.900ден

Low Frost
Димензии: 186 x 60 x 65 см.
Енергетска класа: A ++
Вкупен корисен волумен: 309 л
Употреблив волумен ладење дел: 215 л
Употреблив волумен замрзнувач: 94 л
Емисија на бучава: 39 dB (A) re 1 pW
Боја хром–металик
Врати од нерѓосувачки челик,без рачки обложени против отпечатоци
Вградена рачка
LED внатрешно осветлување во фрижидерот
Електронско регулирање на температурата 
Автоматско одмрзнување во ладилникот
Динамично ладење преку внатрешен вентилатор
4 полици од калено стакло,од кои 2 со можност за регулирање на висината
Голема држач на вратата,со два помали држачи на вратата
Држач за шишиња -хромиран
Систем за свежина: 
Една Crisper полица – за овошје и зеленчук!
Замрзнувачки дел:
Супер замрзнување
3 фиоки за замрзнати производи, од кои една е BigBox
Флексибилен простор за замрзнување
Календар за замрзнати производи
Tехнички информации:
Издржливост при прекин на електрична енергија: 23 часa
Климатска класа: SN-T
Отворање на вратата десно,може да се промени

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: