Апарат за палачинки SEVERIN 2198

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: 2198

Достапност: На залиха

Цена: 2.299ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.150 ден.
6 Рати
383 ден.
12 Рати
192 ден.
18 Рати
128 ден.
24 Рати
96 ден.
Без данок: 2.299ден

Моќност:1000 W

Високо квалитетно пластично куќиште

нелеплива (non-stik) обложена тава

приближно 30 см

Променлив термостат

on/off свич

Пилот светло

Индикатор подготвен за употреба

Кабел за складирање

Гумени ногарки

Димензии (ШxВxД):350mm x 80mm x 315mm

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: