Апарат за палачинки MAX CP 01 C

Производител: MAX

Код на продуктот: CP 01 C

Наградни поени: 30

Достапност: На залиха

Цена: 1.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
995 ден.
6 Рати
332 ден.
12 Рати
166 ден.
18 Рати
111 ден.
24 Рати
83 ден.
Без данок: 1.990ден
Цена во наградни поени: 1990

Моќност: 1000w

Прилагодлива контрола на температурата

Нелеплива плоча лесна за чистење

Керамичка навлака

Светилка за вклучено и спремно за работ

Куќиште отпорно на топлина

Дијаметар на плочата: 30см

Додатоци: т-вилушка, дрвена шпатула

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: