Апарат за мелење кафе ADLER AD 443

Производител: ADLER

Код на продуктот: ADLER AD 443

Наградни поени: 20

Достапност: 48

Цена: 1.130ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
565 ден.
6 Рати
188 ден.
12 Рати
94 ден.
18 Рати
63 ден.
24 Рати
47 ден.
Без данок: 1.130ден
Цена во наградни поени: 1130

Тип - АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ

Моќност: 150W;

Капацитет: 70g;

Заштита од работа без поклопец

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: