Графичка картичка ASUS GT710-SL-1GD5

Производител: Asus

Код на продуктот: ASUS GT710-SL-1GD5

Наградни поени: 24

Достапност: На залиха

Цена: 2.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.495 ден.
6 Рати
498 ден.
12 Рати
249 ден.
18 Рати
166 ден.
24 Рати
125 ден.
Без данок: 2.990ден
Цена во наградни поени: 2600
Основни карактеристики
CPU бренд NVIDIA GeForce
CPU модел GT 710
Собирница PCIe 3.0 x16
Количина на меморија [МB] 1024
Меморија GDDR5
Мемориски интерфејс 64-bit
Работен такт CPU [МHz] 954
Такт на меморија [МHz] 5012
Стреам процесори 192
Радни такт стреам процесора [МХз]
Макс. резолуција 2560x1600
Останати карактеристики
HDMI HDMI
Конектори
DVI излез DVI-D
D-Sub излез 1x D-sub

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: