Гејминг столица SPEED MASTER Црно-жолта

Производител: White Shark

Код на продуктот: SPEED MASTER

Достапност: 2 - 3 Days

Цена: 9.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
4.995 ден.
6 Рати
1.665 ден.
12 Рати
833 ден.
18 Рати
555 ден.
24 Рати
416 ден.
Без данок: 9.990ден

Тип на столица Gaming Chair
Боја на рамот Црна/Сребрена
Конструкција на рамката Пластика
Боја на прекривката на столицата Жолта/Црна
Материјал на изработка Вештачка кожа

Подетални спецификации

Adjustable Tilt Angle yes
Tilt Lock yes
Tilt Angle Lock no
Chair/Seat Back Style High back
Adjustable Lumbar Cushion no
Adjustable headrest no
Base Type 5-star 350mm plastic Base
Caster Size & Material 2" / PVC
Assembly Required yes
Seat Size 52 x 50 cm
Maximum Seat Height (cm) 58
Minimum Seat Height (cm) 47
Backrest Height (cm) 76
Backrest Shoulder Width (cm) 50
Големина на
77cm x 34cm x 64cm
Капацитет на тежина (kg) 130

Напомена: Овој модел ќе биде повторно на лагер од 12.12.2017

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: