Гејминг столица ROAD KILLER Црно-Црвена

Производител: White Shark

Код на продуктот: ROAD KILLER White Shark

Достапност: На залиха

Цена: 13.490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
6.745 ден.
6 Рати
2.248 ден.
12 Рати
1.124 ден.
18 Рати
749 ден.
24 Рати
562 ден.
Без данок: 13.490ден

Вид на столица Gaming столица
Боја на рамка Црна
Конструкција на рамката Пластика
Боја на навлаката Црно/Црвена
Материјал на навлаката Вештачка кожа
Подесување на наслонот на рацете Да
Подесив агол на навалување Да
Заклучување Да
Заклучување на аголот на навалување Да
Вид на наслон Висок
Подесиво лумбарно перниче Да
Подесив наслов за главата Да
Вид на база 5-star 350mm пластична база
Големина и материјал на тркалцата 2" / PVC
Потребна Монтажа Да
Големина на седиштето 46 x 49 cm
Максимална висина на седиштето (cm) 56
Мионимална висина на седиштето (cm) 46
Висина на наслонот (cm) 86
Ширина на наслонот за рамениците (cm) 55
Големина на пакувањето 86cm x 32cm x 65cm
Носивост (kg) 130
Баркод 616320535988

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: