Глувче MSI BLADE PRO Gaming

Производител: MSI

Код на продуктот: BLADE PRO

Достапност: На залиха

Цена: 1.300ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
650 ден.
6 Рати
217 ден.
12 Рати
108 ден.
18 Рати
72 ден.
24 Рати
54 ден.
Без данок: 1.300ден
Основни карактеристики
Глувче жично
Интерфејс USB
Сензор оптички
Резолуција [dpi/cpi]
  • 1000
  • 2000
Останати карактеристики
Тастер 8 + scroll
Боја 7 LED боја

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: