Sale

Глувче MSI BLADE PRO Gaming

Производител: MSI

Код на продуктот: BLADE PRO

Наградни поени: 35

Достапност: На залиха

Цена: 1.300ден 899ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
450 ден.
6 Рати
150 ден.
12 Рати
75 ден.
18 Рати
50 ден.
24 Рати
37 ден.
Без данок: 899ден
Цена во наградни поени: 899
Основни карактеристики
Глувче жично
Интерфејс USB
Сензор оптички
Резолуција [dpi/cpi]
  • 1000
  • 2000
Останати карактеристики
Тастер 8 + scroll
Боја 7 LED боја

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: