Гејминг тастатура GK-1623 GLADIATOR

Код на продуктот: GK-1623 GLADIATOR

Достапност: На залиха

Цена: 2.300ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.150 ден.
6 Рати
383 ден.
12 Рати
192 ден.
18 Рати
128 ден.
24 Рати
96 ден.
Без данок: 2.300ден

Копчиња 104 + 12 multimedia keys - FN + F1 to F12
Keyboard layout UK
притисок на копчињата 55g ± 7g
Key travel 2,5 mm
Anti-Ghosting 19
Издржливост на копчињата Над 5 милиони кликови
Боја Сребрено-црна
Задно светло Црвено, сино и виолетово
Материјал Пластика, метална рамка
Interface USB 2.0
Должина на кабелот (cm) 150

Димензии 461mm x 181mm x 40mm
Тежина (g) 1040
Компатибилност �Windows XP/ Vista / 7/ 8/ 10 и MacOS

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: