Гејминг тастатура GK-1621 SHOGUN BLUE

Код на продуктот: GK-1621 SHOGUN BLUE

Достапност: На залиха

Цена: 2.000ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.000 ден.
6 Рати
333 ден.
12 Рати
167 ден.
18 Рати
111 ден.
24 Рати
83 ден.
Без данок: 2.000ден

Копчиња 104 + 8 multimedia keys
Keyboard layout UK
притисок на копчињата 55g ± 7g
Key travel 3,6mm
Anti-Ghosting 19
Издржливост на копчињата Над 5 милиони кликови
Боја Црно-сина
Задно светло Сино
Материјал Пластика
Interface USB 2.0
Должина на кабелот (cm) 150

Димензии 470mm x 215mm x 34mm
Тежина (g) 843
Компатибилност �Windows XP/ Vista / 7/ 8/ 10 и MacOS

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: