Гејминг столица KINGS THRONE Црно-Црвена

Производител: White Shark

Код на продуктот: KINGS THRONE

Достапност: На залиха

Цена: 8.950ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
4.475 ден.
6 Рати
1.492 ден.
12 Рати
746 ден.
18 Рати
497 ден.
24 Рати
373 ден.
Без данок: 8.950ден

Вид на столица Gaming столица
Боја на рамот Црна
Конструкција на рамот Пластика
Боја на навлаката Црно-црвена
Материјал на навлаката вештачка кожа
Вид на наслон Висок
Потребна монтажа да

Големина на седиштето 48 x 48cm
Максимална висина на седиштето (cm) 53
Минимална висина на седиштето (cm) 43
Висина на наслонот (cm) 67
Ширина на наслонот за рамениците (cm) 50
Величина на пакувањето 73cm x 31,5cm x 56cm
Носивост (kg) 130

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: