POS принтер BIXOLON SM SRP-350+IIICOSG

Код на продуктот: SM SRP-350+IIICOSG

Достапност: На залиха

Цена: 17.000ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
8.500 ден.
6 Рати
2.833 ден.
12 Рати
1.417 ден.
18 Рати
944 ден.
24 Рати
708 ден.
Без данок: 17.000ден
Основни карактеристики
Вид термален
Брзина на испис [мм/сец] 300
Резолуција на испис [дпи] 200
Макс. знаци во линија (фонт А/Б) 42/56
Останати карактеристики
Бар код
 • 1D баркод
 • 2D баркод
Сензори
 • нема хартија
 • отворен капак
 • хартијата е при крај
Автоматски резач Да
Меморија [Мбит] 16
Емулација
 • Citizen
 • Epson
 • Star
Димензии на ролна [мм] 79.5±0.5
Приклучок за фиока 2
МЦБФ [линија] 70000000
ТПХ [км] 150
Трајност на секачот на хартијата [сечењe] 1800000
Боја Црна
Конектори
Интерфејс
 • Ethernet
 • USB
 • serial

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: