POS принтер BIXOLON SM SRP-350IIICOG

Код на продуктот: SM SRP-350IIICOG

Достапност: На залиха

Цена: 11.400ден
Без данок: 11.400ден
Основни карактеристики
Вид термални
Брзина на испис [mm/sec] 250
Резолуција на испис [dpi] 180
Макс. знаци во линија (фонт А/Б) 42/56
Останати карактеристики
Бар код
  • 1D бар код
  • 2D бар код
Сензори
  • без хартија
  • отворен капак
  • хартијата кога е при крај
Автоматски резач Да
Меморија [Мбит] 8
Емулација
  • Citizen
  • Epson
  • Star
Димензии на ролна [мм] 79.5 ± 0.5, 58.0
Приклучок за фиока 2
МЦБФ [линија] 70000000
ТПХ [км] 150
Трајност на секачот на хартијата [сечењe] 1800000
Боја Црна
Конектори
Интерфејс USB

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: