Фото хартија и кертриџ CANON KP108IN

Производител: Canon

Код на продуктот: AJ3115B001AA

Достапност: На залиха

Цена: 2.650ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.325 ден.
6 Рати
442 ден.
12 Рати
221 ден.
18 Рати
147 ден.
24 Рати
110 ден.
Без данок: 2.650ден
Опис на артиклот

Фото хартија CANON KP108IN��+ Ink Cartridge, 10 kc 15 cm, 108 листови, 240 g/m2

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: