Фото хартија и кертриџ CANON KP108IN

Производител: Canon

Код на продуктот: AJ3115B001AA

Достапност: На залиха

Цена: 2.650ден
Без данок: 2.650ден
Опис на артиклот

Фото хартија CANON KP108IN��+ Ink Cartridge, 10 kc 15 cm, 108 листови, 240 g/m2

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: