Принтер CANON Pixma IP7250

Производител: Canon

Код на продуктот: BS6219B006AA

Достапност: На залиха

Цена: 4.799ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.400 ден.
6 Рати
800 ден.
12 Рати
400 ден.
18 Рати
267 ден.
24 Рати
200 ден.
Без данок: 4.799ден

Фото Печатач ИП7250, А4, со 5 мастила, високи перформанси и безжично поврзување. Печатење директно на ЦД. Автоматско двострано печатење. Можност за поврзување со таблети и паметни уреди.

Основни карактеристики
Брзина на печатење - Ц/Б [стр/мин] 15
Брзина на испис - боја [стр/мин] 10
Брзина на печатење 10kc15 [с] 21
Резолуција на испис [дпи] 4800x1200
Време на испис на првата страна [с] 0
Останати карактеристики
Подржани формати за испис
  • 10x15 cm
  • 13x18 cm
  • A4
  • A5
  • B5
  • Letter
Мастила PG550 / CL551

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: