Sale

Читач на бар кодови MS META Laser Scanner

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: MS-GLS200

Наградни поени: 30

Достапност: На залиха

Цена: 2.000ден 1.599ден
Без данок: 1.599ден
Цена во наградни поени: 1599

Спецификација

Основни карактеристики
Вид рачен
Технологија ласерска
Останати карактеристики
Одалеченост на скенирање 2,5-30 cm
Ширина на скенирано поле 18
Број на ласерски зраци 1
Агол на вртење 30,45,60
Боја црна
Конектори
Интерфејс USB

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: