Фотоапарат CANON DSLR 70D + EFS18135IS WiFi

Производител: Canon

Код на продуктот: AS8469B018AA

Достапност: На залиха

Цена: 63.990ден
Без данок: 63.990ден
Основни карактеристики
Чип CMOS
Сензор [МПиkc] 20,2
Максимална резолуција 4608x3456
Опт. зум n/a
Диг. зум n/a
Картички
  • CF
  • SD
Останати карактеристики
Оптика  
Распон на фокусот (макро) [цм] 0
Распон на фокусот (нормал) [цм] 0
Брзина на снимачот [с]  
Блиц
  • Секогаш вклучен
  • Auto
ИСО 6400
Екран 3"
Видео n/a
Брзина на снимање на видеото [фпс] 30
Снимање со звук
Меморија [МБ] 0
Напојување 2x AA батерии

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: