Полнач за мобилен телефон MSI Micro USB 2A

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI Micro USB 2A

Наградни поени: 10

Достапност: На залиха

Цена: 389ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
195 ден.
6 Рати
65 ден.
12 Рати
32 ден.
18 Рати
22 ден.
24 Рати
16 ден.
Без данок: 389ден
Цена во наградни поени: 309

Полнач за мобилен телефон, мицро УСБ 2А

Гаранција - 12 месеци

Производител MS

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: