Смарт алка LENOVO G02 Fitness Smart Band

Производител: Lenovo

Код на продуктот: G02 Fitness Smart Band

Наградни поени: 27

Достапност: На залиха

Цена: 3.300ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.650 ден.
6 Рати
550 ден.
12 Рати
275 ден.
18 Рати
183 ден.
24 Рати
138 ден.
Без данок: 3.300ден
Цена во наградни поени: 2799


Тип: FITNESS BAND
Компатибилност: Android и iOS
Интерфејс: Bluetooth
Спецификации: Auto recognize walking;
Auto sleep tracking;
Ги прикажува детално табелите и графиките за да ги следите трендовите, a и со текот на време,добивате подобар план за вежбање;
Аларм за календар со 3 вида на подесување, без да пропуштите ниту еден состанок или настан
Боја: Црна
Батерија: 70 mAh Li-Ion

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: