Футрола за мобилен телефон VIVAX SMART flip cover Fly 4 gray

Производител: Vivax

Код на продуктот: VIVAX SMART flip cover Fly 4 gray

Достапност: На залиха

Цена: 590ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
295 ден.
6 Рати
98 ден.
12 Рати
49 ден.
18 Рати
33 ден.
24 Рати
25 ден.
Без данок: 590ден
Основни карактеристики
Опис Заштитете го својот Fly 4 мобилен уред со специјално дизајнираната заштитна футрола. Го штити телефонот од удари и гребење, изработена од квалитетен материјал.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: