Надворешна батерија MSI BUTLER 5000 power bank

Производител: MSI

Код на продуктот: BUTLER 5000 p

Наградни поени: 30

Достапност: На залиха

Цена: 790ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
395 ден.
6 Рати
132 ден.
12 Рати
66 ден.
18 Рати
44 ден.
24 Рати
33 ден.
Без данок: 790ден
Цена во наградни поени: 790
Основни карактеристики
Капацитет на батерија [MAh] 5000 mAh

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: