Sale

Налепница/Чистач за екран на мобилен телефон MSI MOBILE MC-01

Производител: MSI

Код на продуктот: STICKER/CLEANER MC-01

Наградни поени: 5

Достапност: На залиха

Цена: 120ден 49ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
25 ден.
6 Рати
8 ден.
12 Рати
4 ден.
18 Рати
3 ден.
24 Рати
2 ден.
Без данок: 49ден
Цена во наградни поени: 49
Основни карактеристики
Опис MS MC-01, крпа за чистење на екранот со леплива задна страна Материјал: Плиш со антимикробен слој. Димензии: 3x3 cm

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: