Надворешна батерија MSI BUTLER 2000 power bank

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI BUTLER 2000

Достапност: На залиха

Цена: 480ден
Без данок: 480ден
Основни карактеристики
Капацитет на батерија [MAh] 2000 mAh

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: