Надворешна батерија MSI BUTLER 2000 power bank

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI BUTLER 2000

Достапност: На залиха

Цена: 480ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
240 ден.
6 Рати
80 ден.
12 Рати
40 ден.
18 Рати
27 ден.
24 Рати
20 ден.
Без данок: 480ден
Основни карактеристики
Капацитет на батерија [MAh] 2000 mAh

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: