Радио VIVAX VOX Вluetooth BT-001W

Производител: Vivax

Код на продуктот: BT-001W

Достапност: На залиха

Цена: 1.999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.000 ден.
6 Рати
333 ден.
12 Рати
167 ден.
18 Рати
111 ден.
24 Рати
83 ден.
Без данок: 1.999ден
Основни карактеристики
Звучници [В] 2 x 3
Останати карактеристики
Останато
  • FM/AM radio
  • USB
  • SD Card
Енергија и потрошувачка
Напојувањe 8x UM-1

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: