Радио VIVAX VOX Вluetooth BT-001B

Производител: Vivax

Код на продуктот: BT-001B

Достапност: На залиха

Цена: 1.999ден
Без данок: 1.999ден
Основни карактеристики
Звучници [W] 2 x 3
Останати карактеристики
Останато
  • FM/AM radio
  • USB
  • SD card
Енергија и потрошувачка
Напојувањe 8x UM-1

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: