Камин Аlfa plam РУСТИКАЛ

Производител: Alfa Plam

Код на продуктот: Аlfa plam

Достапност: На залиха

Цена: 24.890ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
12.445 ден.
6 Рати
4.148 ден.
12 Рати
2.074 ден.
18 Рати
1.383 ден.
24 Рати
1.037 ден.
Без данок: 24.890ден

Основни карактеристики Tип Аfa plam Рустикал Моќност��[KW] 11 пречник на димоводен отвор [mm] 120 волумен на загревање [м3] 100-150 површина на загревање [м2] 40-55 Останати карактеристики Боја бела Висина [mm] 820 Ширина��[mm] 720 Длабочина [mm] 440 Teжина�[kg] 117 �

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: