Мобилна клима Vivax Cool AEH ACP-12PT35AEH - 2,90 kW AEH серија

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-12PT35AEH

Наградни поени: 350

Достапност: На залиха

Цена: 18.999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
9.500 ден.
6 Рати
3.167 ден.
12 Рати
1.583 ден.
18 Рати
1.056 ден.
24 Рати
792 ден.
Без данок: 18.999ден
Цена во наградни поени: 18999

Капацитет на ладење 3500W

Капацитет на греење2900W

Разладен медиум R410A

Класа на енергетска ефикасност A

Енергетска ефикасност 2.61-2.6

Предвидено оптеретување при греење 2.9

Влезна сила на ладење1350W

Влезна сила на ладење1130W

Проток на воздух ≤370m³/h

Капацитет на одвлажнување1.2 L/h

Бука ≤51 dB(A)

Јачина на звук при стандардни услови ≤65dB

Нето димензии 467x397x765

Нето тежина 34KG

Гаранција 3 години

Compressor GMCC ModelPA125G1C-4FZL1

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: