WiFi модул VIVAX COOL AEHI-AECI

Производител: Vivax

Код на продуктот: AEHI-AECI

Достапност: На залиха

Цена: 3.700ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.850 ден.
6 Рати
617 ден.
12 Рати
308 ден.
18 Рати
206 ден.
24 Рати
154 ден.
Без данок: 3.700ден
Еколошки плин R410A
Функционалности I feel функција
Функции WiFi модул за моно сплит серија AEHI и AECI
Останато LCD екран

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: