Sale

WiFi модул VIVAX COOL AEVI-AERI

Производител: Vivax

Код на продуктот: AEVI-AERI

Наградни поени: 50

Достапност: На залиха

Цена: 1.600ден 1.200ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
600 ден.
6 Рати
200 ден.
12 Рати
100 ден.
18 Рати
67 ден.
24 Рати
50 ден.
Без данок: 1.200ден
Цена во наградни поени: 1200
  • Компатибилни за сите серии од 2016 и 2017 година
  • Повторно на залиха кон почетокот на месец Февруари 2018

    Спецификација
Еколошки плин R410A
Функции WiFi модули за моно сплит серијаAEVI и AERI

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: