Апарат за пуканки SEVERIN 3751

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: 3751

Наградни поени: 24

Достапност: На залиха

Цена: 2.199ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.100 ден.
6 Рати
367 ден.
12 Рати
183 ден.
18 Рати
122 ден.
24 Рати
92 ден.
Без данок: 2.199ден
Цена во наградни поени: 1599

Подготвува пуканки со топол воздух за приближно2,5 мин

Моќност: 1200 W

Проѕирен капак со интегрирана лажица за полнење

Оn-off свич со пилот светло

Гумени ногарки

Димензии (ШxВxД):218mm x 282mm x 146mm

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: