ADLER

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Апарат за бричење ADLER AD 2904

1.699ден Без данок: 1.699ден
0

Модерен дизајн на главите; Три глави за бричење; Делот за бричење се мие со вода; Систем за.....

Апарат за мелење кафе ADLER AD 443

1.130ден Без данок: 1.130ден
0

Тип - АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ Моќност: 150W; Капацитет: 70g; Заштита од работа без поклопец .....

0

Напојување: батерија на полнење; Максимално време на полнење: 8 часа. Кружен отстранувач на вл.....

0

Напојување: батерија; Кружен отстранувач на влакна; Лесно отстранување на влакна од ткаенини, .....

0

Напојување: батерија на полнење; Максимално време на полнење: 8 часа Кружен отстранувач на вла.....

0

Напојување:батерија на полнење; Максимално време на полнење: 8 часа. Кружен отстранувач на вла.....

Апарат за потшишување ADLER AD 2812

1.299ден Без данок: 1.299ден
0

Глава и ножеви од висококвалитетен нерѓосувачки челик;��� ЕДНА ПАТЕНТ комбинација за прецизна дол.....

Апарат за правење пена ADLER 4456

259ден Без данок: 259ден
0

Рачен миксер за пијалоци Модерен дизајн за едноставна употреба Едноставен за миење Маталка .....

Блендер ADLER 4604

1.290ден Без данок: 1.290ден
0

Моќност: 200W; Сечила од нерѓосувачки челик; Рачка од нерѓосувачки челик; 2 контролни брзин.....