Samsung

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Моноласерски принтер SM SL-M2625

5.039ден Без данок: 5.039ден
0

Основни карактеристики Брзина на испис А4 [стр/мин] 26 Време на испис на првата страна [с] 8,5 .....

Мултифункционален принтер Samsung SL-M2875FD

11.339ден Без данок: 11.339ден
0

Брeнд Samsung Тип на производот Принтер - Мултифункциски (Ласер) Брзин.....

Принтер Samsung SL-M2022W

4.829ден Без данок: 4.829ден
0

Основни карактеристики Брзина на испис А4 [стр/мин] 20 Време на испис на првата страна [с] 8,5.....

Принтер Samsung SL-M3325ND

8.399ден Без данок: 8.399ден
0

33 стр/мин , прва страница за помалку од 6.5 секунди,   2фиоки двострано печатење , 128 МБ.....

Телевизор SAMSUNG LED 32F5000

18.399ден Без данок: 18.399ден
0

Основни карактеристики Дијагонала 32" / 82 cm Формат 16:9 Компресија MPEG2 MPEG4 Максима.....

Телевизор SAMSUNG LED TV 32J4100, HD ready

15.693ден Без данок: 15.693ден
0

Основни карактеристики Дијагонала 32" / 82 cm Компресија   Максимална резолуција 1366x768 К.....

SSD уред 256GB PM871a Client Edition Bulk

6.000ден Без данок: 6.000ден
0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 256 Величина.....

SSD уред 512GB PM871a Client Edition Bulk

9.800ден Без данок: 9.800ден
0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 512 Величина.....