TOSHIBA

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Преносен компјутер ToshibaC55-A-1RG, PSCJGE-002006G5

17.990ден Без данок: 17.990ден
0

Основни карактеристики CPU бренд Intel CPU тип Celeron CPU модел N2820 CPU брзина [ГХз] 2,4.....

0

Основни карактеристики ЦПУ бренд Intel ЦПУ тип Pentium ® .....

0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 500 Интерфеј.....