HYUNDAI

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Кујнски миксер 3 во 1 HYUNDAI HM 638

1.490ден Без данок: 1.490ден
0

Кујнски миксер 3 во 1  2 мешалки, 2 куки и еден блендер, 5 брзини, турбо поставување и а.....

HYUNDAI РЕТРО RTC 1028 RIP

8.990ден Без данок: 8.990ден
0

 Радио FM/AM• CD player (CD-R/RW подржува WMA MP3 формат)• Конектор Line-in• USB• RIP функцијам.....

0

батерија 12V 1800mAh NiMH, со перманентен�филтер� црна, црвена .....

БЛЕНДЕР HYUNDAI HB930

890ден Без данок: 890ден
0

Рачен блендер моќност (W): 250 Волумен на  садот (л): 1 шише за мешање (лажичка): Да 2 брзи.....

Бокал за вода со филтер Hyundai Clarion

990ден Без данок: 990ден
0

  Основни карактеристики Тип Hyundai Clarion Капацитет  [L] 2 Сигурносен капак да Инд.....

Вага за телесна тежина Hyundai OVE 905B

690ден Без данок: 690ден
0

  Основни карактеристики Тип Hyundai OVE 905B Мерливост 150кг Меморија 0 Стакло транспарентно -.....

Вага за телесна тежина Hyundai OVET 101B

1.199ден Без данок: 1.199ден
0

� Основни карактеристики Тип Hyundai OVET 101B Мерливост 180кг Меморија 10 лица Стакло т.....

ГРАМОФОН РЕТРО HYUNDAI RT910RIP

3.490ден Без данок: 3.490ден
0

Радио FM/AM, грамофон, RIP функција-директен пренос на содржината на плочата, касетата или ЦД-то .....

Електричен бокал Hyundai VK 210B

699ден Без данок: 699ден
0

Капацитет од 1 литар. 1500 вати моќност Сталак со 360 степени ротација.   .....