Electrolux Zanussi

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
Sale Правосмукалка Electrolux Zanussi ZAN3200WR Quick View

Правосмукалка Electrolux Zanussi ZAN3200WR

4.990ден 3.899ден Без данок: 3.899ден
0

Правосмукалка со сад, номинална моќност на моторот 650W, енергетска класа: A/D/B/D, ниво на бучава: .....

Sale Правосмукалка Electrolux Zanussi ZANCG21EB со вреќичка Quick View

Правосмукалка Electrolux Zanussi ZANCG21EB со вреќичка

3.710ден 2.799ден Без данок: 2.799ден
0

Номинална моќност на моторот 600W Енергетска вредност: A/D/B/D Ниво на бучава: 80dB Мека облога.....